Navigation Menu+

Dieta a krew

Skuteczna dieta

Dieta zgodna z grupą krwi

Wiele przeprowadzonych badań wskazuje na to, że każdy z nas ma inne uwarunkowania genetyczne. Dotyczy to nie tylko uwarunkowania na różne choroby, koloru włosów czy tendencji do przybierania zbędnych kilogramów. Każdy z nas jest nieco inny i dlatego też komponując swój codzienny jadłospis powinniśmy uwzględniać wiele różnych czynników.

I tak na przykład w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się dieta zgodna z grupą krwi, której zasady jasno nam mówią, że każdy z nas ma indywidualną listę produktów wskazanych i nie polecanych. Jeżeli chcemy czuć się zdrowo i jeśli jednocześnie chcemy zgubić zbędne kilogramy to taka dieta będzie dla nas idealnym rozwiązaniem. Metoda ta dzieli wszystkie osoby pod względem grupy krwi. Wtedy odchudzanie będzie skuteczne.

Czy dieta daje szczęście?

Co więcej można powiedzieć w tym temacie?

Dla każdej grupy ustalona została specjalna lista produktów których należy się wystrzegać. Dieta polega na ścisłym przestrzeganiu tych zasad. I tak na przykład jeżeli mamy grupę krwi 0 to w codziennym menu musimy mieć dużo mięs. Prym wiodą baranina, dziczyzna i jagnięcina. Z kolei dwie pozostałe grupy krwi dla swojego zdrowia muszą unikać tych produktów.